Osobní údaje

 

Dodavatel shromažďuje s vědomím a souhlasem zákazníků jejich osobní údaje a to konkrétně jméno, příjmení, adresu, e-mail a telefonní číslo. Tyto údaje slouží především pro usnadnění budoucích objednávek zákazníků v on-line systému pomocí přihlášení, kde musí vyplňovat své údaje pouze při první objednávce či registraci.

Zákazník má možnost projevit svůj souhlas s dodávkou obchodních a reklamních sdělení prostřednictvím SMS, nebo e-mailu a to zejména za účelem pohodlného přístupu k nejnovějším informacím. Tyto informační sdělení zákazník nebude dostávat, pokud k tomu sám nesvolí.

Osobní údaje všech svých zákazníků dodavatel nepředává žádné třetí osobě. Veškeré údaje může také zákazník kdykoliv změnit v editaci svého uživatelského účtu. Toto slouží zejména při změně dodací adresy zákazníka nebo také například při doručení zboží na různé společenské události.

 Svůj souhlas s uschováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních nebo reklamních sdělení může zákazník kdykoliv zrušit a to:

1) Smazáním registrovaného účtu v sekci Můj účet

2) Zasláním e-mailové zprávy na kontaktní adresu  info@pizzamion.cz a nebo telefonicky na číslo +420 721 555 101